Lektoři

 • Martina

  Založila jsem studio Veda Yoga jako můj celoživotní sen po dlouholeté kariéře v korporátním prostředí.  Snažím se vytvořit místo, kde se cítíte dobře,  a přijdete si k nám nejen zacvičit jógu, ale také načerpat krásnou energii, odpočinout si. Můžete se se mnou setkat na recepci, vedu lekce Dětské jógy a Ranní Jemné jógy.  Mám ráda spíše jemné styly jógy. Dnešní svět je velice uspěchaný a hektický, na každého z nás jsou kladeny vysoké nároky. Je krásné se zastavit, soustředit se na své tělo a mysl, dýchat a přitom cvičit jógu. Jen tak být, tady a teď. 

  Vede workshopy

  Teen jóga pro děvčata 9-15 let, týden 5-9.8, 9:00-11:00 Jemná jóga Ranní jemná jóga Jóga pro zdravá záda
 • Katka

  Miluji cesty do hlubin lidské mysli i za poznáním světa, což se často velmi doplňuje. Kromě jógy, která mě v různých intenzitách provází celým mým životem, se věnuji běhu, sportovnímu lezení a moc ráda trávím čas ve vysokých horách. Největší a nejpoučnější cestou v životě pro mě ale zatím byla ta vedoucí ke dvojitému mateřství. Právě tato životní fáze mě dovedla k myšlence předávat lásku k józe dál. Potkávat se spolu můžeme na lekcích pro maminky s miminky, kde se pokusíme najít pár okamžiků pro nás mámy za přítomnosti našich malých pokladů. Dále povedu lekce fyzicky náročnější pro ty, co preferují rychlejší styly jógy. Power Yogu a Power Flow Yogu.

  Vede workshopy

  Workshop Jak zařadit jógu a pohodu do každodenního života třeba i za pomocí aromaterapie "Vyrob si svoji vlastní vůni" 12.10 v 8.30 Power Yoga
 • Zuzka

  Mám ráda život. Už od dětství jsem přemýšlela nad životem a říkala jsem si, že jsme tu pro to, abychom ho žili smysluplně. Baví mě psychologie, zdravý životní styl, příroda, zdolávání hor a samozřejmě jóga mi do těchto aktivit krásně zapadla. Jógu cvičím přibližně 8 let a chtěla jsem se v ní zlepšit, tak jsem se přihlásila na kurz instruktora jógy a zjistila jsem, že mě to baví ještě více než jsem myslela. Ráda vás uvidím na mých lekcích jógy, kde se zapotíme a zároveň se dostaneme do psychické pohody.

  Vede workshopy

  Power Yoga
 • Nikola

  Cestování, radost z pohybu a zvědavost mě dovedla k józe, jóga mě dovedla do tohoto krásného studia a budu moc ráda pokud se naše cesty alespoň na chvíli spojí právě zde. Nemusí to být napořád, nic není napořád, každý okamžik je jedinečný, přijměme ho, užijme si ho, poučme se z něho, zkrátka prožijme ho :)

  Vede workshopy

  Jemná jóga

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací